Son Teknoloji Çamaşırhane İle Yıkama Kurutma Hizmeti
Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Telefon

0551 257 52 23

Adres

Ümraniye / İstanbul

Hastane Çamaşır Yıkama Hizmetleri

Dursunoğlu Temizlik olarak, hastanelerin özel çamaşır yıkama ihtiyaçlarına yönelik uzmanlaşmış hizmetler sunuyoruz. Sağlık sektöründe temizlik ve hijyen standartları kritik önem taşır. Modern tesislerimiz ve deneyimli ekibimizle, hastanelerinizin tekstil ürünlerini titizlikle ve etkili bir şekilde yıkıyoruz.

Misafirlerinize temiz ve ferah bir ortam sunmanın yanı sıra, çamaşır yıkama süreçlerimizde kullanılan özel deterjanlar ve profesyonel ekipmanlarımızla tekstil ürünlerinizi uzun ömürlü ve sağlıklı tutmayı hedefliyoruz. Dursunoğlu Temizlik olarak, hastanelerinizin çamaşır yıkama ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunuyoruz.

Detaylı bilgi veya teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

hastane hizmetleri

Hastalara özel giyim ve çarşaf ihtiyaçları düzenli olarak karşılanmalıdır. Özel deterjanlarımız ve profesyonel ekipmanlarımızla hasta giyimlerini hijyen standartlarına uygun şekilde temizliyoruz.

Hastane odalarında kullanılan havluların düzenli yıkanması, temizlik ve hijyen standartlarını en üst seviyeye çıkarmak adına önemlidir.

Cerrahi kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri, özel sterilizasyon prosedürlerine tabi tutularak hijyenik bir ortam sağlanır.

Hastanelerin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, hijyen standartlarınızı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı oluyoruz.

Yıkama

Son Teknoloji Çamaşırhanemiz ile Tekstil Yıkama Hizmeti

Kurutma

Son Teknoloji Çamaşırhanemiz İle Tekstil Kurutma Hizmeti

Tasarruf

Son Teknoloji Çamaşırhanemiz İle Tekstil Ürünleriniz İlk Günkü Gibi Yepyeni Kalıyor